Farmasi Aynısefa Yüz Kremi Kullananlar
Farmasi Aynısefa Yüz Kremi Kullanıcı Yorumları

Yüzümde sürekli sivilceler oluyordu. Artık utanıyordum. Dışarı çıkmak istemiyordum bir akşam evde tv izlerken farmasi Aynı sefa yüz kreminin sivilcelere, egzamaya, mantara iyi geldiğini dinledim ve internetten araştırdım ve sipariş verdim. ürün geldi ve kullanmaya başladım günde 2 kere sabah ve akşam 3 gün sonra yüzümdeki sivilcelerin iyileşmeye başladığını farkettim düzenli bir şekilde kullandım 1 ay sonra yüzümde beyazlama ve parlama gördüm gerçekten çok işe yaradı Ayni sefa kremi gerçekten özel bir ürün şimdi çok mutluyum tsk ederim.

Yorumlayan: Azem Sönmez / İstanbul

Cildim kuru ve hassas. Yüzüme aynısefa kremi kullanıyorum. Sabah ve akşam sürüyorum. Kışın soğuğundan , cilt kuruluğundan oluşan tahrişi önlüyor, bakım yapıyor. Nemlendiriyor.Ayrıca bitkisel ürün kullandığımı bilmek, iyi hissettiriyor.

Yorumlayan: Sevgi Bayraktar  / Trabzon

Güneşten oluşan çilleri ve yağ bezlerini küçüldüğünü, hatta giderdiğini öğrenince kardeşime farmasi aynısefa yüz kremini tavsiye ettim. O da kullandı. Göz altlarındaki yağ bezleri küçüldü. Kardeşim çok memnun. Herkese tavsiye ederim. 

Yorumlayan: Meryem Topal   / Trabzon

Aynısefa mucizesi ile yüzünüz canlansın!
Farmasi Aynısefa Yağı Yüz Kremi, kuru hassas ve yıpranmış ciltlerin sorunlarına çözüm için geliştirilmiştir.

Güneş ışınlarına karşı hassas olan cildinizi korumaya yardımcı olur. Düzenli kullanım ile yüzdeki tüm lekelerin doğum lekesi dahil, güneş lekesi, sivilce lekesi ve çillerin azalmasına ve yorgun olan cildinizin ışıltı kazanmasına yardımcı olur.

Cildinizin gün boyu nem ihtiyacını karşılar, yoğun bir şekilde besler ve tedavi eder…

KULLANIMI:
Günlük cilt temizliğinizi yapıp tonikledikten sonra tüm yüze parmak uçlarınızla dairesel ve yukarı doğru hareketlerle sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulamanız önerilir. Uygunsuz hava koşulları ve gerekli hallerde uygulama sıklığını artırabilirsiniz.
15 Güneş koruma faktörlü…

PARABEN ve TRICLOSAN İÇERMEZ
50 ml Ürün kodu: 1109204

Aynısefa yağı, aynısefa çiçeğinden elde edilen şifalı bir bitki yağıdır. Aynısefa yağı özellikle cilt bakımı için harika bir üründür. Ciltte oluşan çatlaklar için doğal bir mucizedir diyebiliriz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir