Farmasi Çay Ağacı Serisi Kullananlar
Farmasi Çay Ağacı Serisi Kullanıcı Yorumları

Farmasi çay ağacı balmı dirsek altına, dudaklardaki uçuklara sürün. Mükemmel bir üründür. Çay ağacı bitkisinin iyileştirici, tedavi edici özelliği vardır. Kokusu %100 doğaldır. Yaraya, yanığa , egzama ya, tahrişe iyi gelir. Nemlendiricidir. Evde bulunması gereken bir üründür.

Yorumlayan: Ayşe Turfanda

Her derde deva kremim benim. Harika bir krem. Cildiniz mi kuru? Yanık mı var? Yara mı var? Tahriş mi Oldu? Böcek mi ısırdı? Sürün kremi! Farmasi çay ağacı serisini herkese tavsiye ederim.

Yorumlayan: Mürvet Ertemoğlu

Arkadaşıma kahvaltıya gitmiştik çocuklarım la.masada.cay içerken birden çay kızımın eline döküldü ne olduğunu anlayamadan hemen soğuk suyun altına tuttum çok korkmuştu. Elinin üzeri yanmıştı çok ağlıyordu arkadaşım korkma dedi bende çay ağacı kremi var  hemen eline sürdü bu dedi ona iyi gelecek merak etme Doktor gidelim dedim hayır gerek yok dedi bunu kullan . Düzenli ve sürekli kullandim günden güne  gördüğüm iz bile kalmadı . Ürünü sürekli evimde bulunduruyorumm. Arkadaşıma çok dua ettim herkese tavsiye ederimm tsk

Yorumlayan: Zeynep Bahadır.

DR. C.TUNA ÇAY AĞACI YAĞLI SABUNU
Farmasi Çay Ağacı Serisi cildi ferahlatır. Gözeneklerin sıklaşmasına, lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cildinizi derinlenmesine temizlerken aynı zamanda nemlendirir.

ÇAY AĞACI YAĞLI YÜZ YIKAMA JELİ
Cildi kurutmadan fazla yağı ve kiri nazikçe temizler. Çeşitli nedenlerle oluşmuş lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Sivilce, siyah nokta ve leke oluşumuna karşı koruma sağlar.

Kullanımı: Islak yüze aşağıdan yukarıya doğru küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak nazikçe köpürtün ve ılık suyla durulayın.En iyi sonucu almak için ardından Farmasi TeaTree Tonik kullanın.

ÇAY AĞACI YAĞLI YÜZ TEMİZLEME TONİĞİ
Derinlemesine temizlik sağlar. Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ciltteki siyah nokta ve sivilceleri yok eder. Cilt lekelerinin görünümünü azaltır. Cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi rahatlatır ve canlandırır.

Kullanımı: Bir pamuk sayesinde yüzünüze tampon hareketler yaparak temizleyin. Ardından Farmasi TeaTree Nemlendirici Krem uygulayın.

ÇAY AĞACI YAĞLI YÜZ KREMİ
Cilde anında nüfus eder. Derinlemesine nemlendirir. Lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller. Koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkilere karşı korur.

Kullanımı: Temizlenmiş ve arındırılmış cilde sabah akşam olmak üzere iki defa uygulayın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanımı uygundur.

ÇAY AĞACI YAĞLI SOS SERUMU
Sivilce üzerine uygulandığında sivilcenin daha hızlı kaybolmasını sağlar ve yeniden oluşmasını engeller. Lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

ÇAY AĞACI YAĞI BALMI
Cildi yatıştırır ve koruyucu bariyer oluşturur. Dudaklarda, yüzde, tırnak diplerindeki intaplarda, mantarlarda, uçuklarda, yanıklarda, kullanılabilir. Evinizin ilk yardımı.

ÇAY AĞACI YAĞI EL VE VÜCUT KREMİ

EVİNİZDEKİ İLK YARDIM
Farmasi laboratuvarlarında özel olark geliştirilen ve cilt tarafından kolayca emilen formula içerdiği havoc yağı cildinizi besler ve çatlakların onarılmasına yarmcı olur.

ÇAY AĞACI YAĞLI EL ve VÜCUT LOSYONU
TEA HAND & BODY LOTION

Tüm Vücudunuza Kolayca Uygulayabileceğiniz Çay Ağacı Bakım Losyonu
Kolay emilen yapısı ile vücudunuzun nem ihtiyacını karşılayarak koruyucu bir bakım sunar.
Uzun süreli kullanımda leke ve sivilcelerle savaşmaya yardımcı olur.
Aynı zamanda dezenfektan özelliği vardır.
Mikroplara karşı savaşır.

KULLANIMI: Tüm vücuda kullanılabilir.
Cildinizin pürüssüzleşmesine ve ferahlamasına yardımcı olur. Hafif formülü ile bu losyonu gün boyu dilediğiniz her an kullanabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir