Farmasi Soyulabilen Peeling Maskesi

Soyulabilen Peeling Maskesi ( Farmasi Yüz Maskesi ) yüzün gençleşmesini kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar.Cildi derinlemesine temizlerken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Kayısılı kuru ciltlere, Limon Yağlı ciltlere, Kiraz ve Orman meyveleri normal ve karma ciltler için kullanımı uygundur. Temizlenmiş cilde sürülüp 20 dakika beklettikten sonra yukarıdan aşağıya doğru soyulur. Ardından sıkılaştırıcı tonik uygulanıp cilt tipine göre nemlendirici sürülür.Farmasi Soyulabilen Peeling Maskesi, derinlemesine temizlik sağlar ve siyah noktalarınoluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildi canlandırır ve nemlendirir. Vitamin E saç ve cilt bakımında sağlık veren bir aktiftir. Kuvvetli bir antioksidandır ve erken yaşlılık etkilerinden korur. Cildi nemlendirmeye, aydınlatmaya ve hücre yenilenmesine katkıda bulunur. Saç derisinde hücre yenilenmesini arttırarak saç dökülmesine karşı savaşır. Soyulabilen Maskeler ;Farmasi Soyulabilen Maske ile yüzün gençleşmesini kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar. Maskelerin su oranı yüksektir. Maske sürülünce suyun hemen uçmasını, cildin serinlemesini, rahatlamasını, gözeneklerin büzülmesini sağlar. Maske çıkarıldığında ise kan damarları açılır, cilt daha pembe sağlıklı gözükür. Farmasi Soyulabilen Maske ile genişleyen damarlar sayesinde deriye bol kan gideceği için cilt düzelir gözenekler kapanır cildin görünüşünde belirgin bir güzelleşme olur.

Cilt Kuruluğunun Nedenleri;
Mevsim değişikliklerinde özellikle de kış aylarında cilt hassasiyeti artmaktadır. Aşırı soğuklar, kapalı ve sıcak alanlarda uzun süre kalmak, yaşanılan ısı değişiklikleri ciltlerin kurumasına ve pul pul dökülmesine neden olmaktadır.

Cilt kuruluğuna çözümler;
Cildin kurumasını önlemek için bakımınıza 5 dakika daha ayırmalısınız. Doğal ipekten yapılmış keseler cilt bakımı için harika bir üründür. Bu keseler, pul pul dökülmelere karşı çok etkilidir. Doğal ipek keseler;hassas cilt yüzeyine zarar vermez. Bu nedenle güvenle kullanabilirsiniz.

Sıcak su buharı ile cilt gözenekleri daha çok açılacak ve ölü hücrelerin cilt üzerinden atılması daha kolay olacaktır.

Çift Etkili Bakım
Kullanacağınız doğal ipek keseler, aynı zamanda alın, burun ve çene bölgesinde bulunan siyah noktalarında temizlenmesini sağlayacaktır. Yani, ipek keselerle hem cildinizin canlanmasını hem de siyah noktalardan arındırılmasını sağlayabilirsiniz.

Doğal Peeling
Kuru cildi nemlendirmek, mat görünüme neden olan ölü derileri yok etmek için peeling kullanabilirsiniz.Kese ve peeling sonrası cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakımınızı desteklerseniz kış boyunca pul pul dökülmesinden şikâyet ettiğiniz cildinizde devrim yaratabilirsiniz.

Farmasi DERMAPEEL İPEK YÜZ KESESİ Ürün Kodu: 7000389
Farmasi SOYULABİLEN PEELİNG MASKESİ-KAYISI: 1104083
Farmasi SOYULABİLEN PEELİNG MASKESİ-BÖĞÜRTLEN: 1104084
Farmasi SOYULABİLEN PEELİNG MASKESİ-KİRAZ: 1104085
Farmasi SOYULABİLEN PEELİNG MASKESİ-LİMON: 1104086
Farmasi ARINDIRICI PEELİNG MASKESİ-KAYISI: 1104087
Farmasi ARINDIRICI PEELİNG MASKESİ-ORMAN MEYVELERİ: 1104088
Farmasi ARINDIRICI PEELİNG MASKESİ-KİRAZ: 1104089
Farmasi ARINDIRICI PEELİNG MASKESİ-LİMON: 1104090
FARMASI WINTER FACE CREAM : 1104107

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir