Proje Açıklaması

FARMASİ MAYIS KATALALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ

Farmasi Mayıs Kataloğu

Kapınıza kadar gelen katalog tamamen birinci kalite baskı tekniği ile hazırlanmış içinde kozmetik, cilt bakımı ve kişisel bakım, bebek bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri, sağlıklı yaşam, oto temizlik ürünlerine kadar her ürünün yer aldığı tanıtıcı ve bilgilendirici geniş bir katalogdur.

Farmasi %100 yerli Türk markası helal kozmetik satan bir network marketing (doğrudan satış) markasıdır. Ürünlerini katalog ile danışmanlardan alabilir yada kendiniz danışman olarak indirimli ürün alıp satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Ürünlerin isimleri ve görselleri dışında Farmasi ürünlerin içeriğine ve neye iyi geldiğine dair bilgilere ekstra dikkat eder. Farmasi ürünleri tanıtırken kullanıcı yorumları, ürün hakkındaki doktor tavsiyesi gibi notlara ayrıca dikkat eder. Bakarken sıkılmayacağınız, capcanlı renklerle basılmış, harika ve orijinal tasarımlara sahip ürünlerin resimleri ve bilgilerinin olduğu harika bir katalogdur.

Farmasi Online Katalog

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor.

Doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren Farmasi’de katalog girişimcinin dükkanıdır. Online katalog ise her daim yanımızda taşıdığımız telefon, tablet veya bilgisayardan erişilebilen online dükkan görevi görmektedir.

Dr, Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında temelleri atılan Farmasi markası, 2000’den fazla ürün çeşidiyle her geçen gün ürün gamına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Makyaj malzemelerinden, kişisel bakım ürünlerine, saç bakım malzemelerinden parfüm ve gıda takviyelerine kadar birçok ürün çeşidine sahip olan markanın, İstanbul Ömerli’de bulunan tesislerinde, dünya standartlarına uygun içeriklerde üretim yapılarak satışa sunuluyor.

Farmasi Ürünleri

Farmasi’nin ürün gamında yer alan şampuan çeşitleri, canlandırıcı ve onarıcı özellikleri ile dikkat çekiyor. Zengin bitki özlerinden oluşturulmuş içeriği, vitamin kompleksi desteği ile güçlendiriliyor. Onarıcı ve arındırıcı etkiye sahip Farmasi şampuan çeşitleri, özel formülü sayesinde saçları yumuşatarak elektriklenmeyi önlüyor. Yağlı, normal ve kuru saçlar için farklı özelliklerde tasarlanmış Farmasi şampuan modelleri, doğal ve güçlü içerikleri ile saçlarınıza dipten uca bakım sağlıyor. Hafif formülü sayesinde, yoğun köpük durulama ile kolayca saçlardan arındırılıyor.

Gün boyu kendinizi enerjik hissetmenizi sağlacak duş jelleri, biberiye ve zengin içeriklerle zenginleştiriliyor. Banyo ve duş keyfinizi daha uzun süre hissetmenizi sağlayacak hoş kokusu, her bir duş jeli için farklı özellik gösteriyor. İçeriğindeki zengin mineral ve vitaminlerle takviye edilmiş duş jelleri, cildinizi temizlerken aynı zamanda nem ve yumuşaklık kazanmasına da katkı sağlıyor. Farmasi tarafından üstün teknoloji ile formüle edilmiş el ve vücut losyonları, banyo ve duş sonrasında tüm vücudunuzun nemlendirilmesine yardımcı oluyor. Pratik kullanıma uygun pompalı şişe, ürünü tek elinizle dahi kolayca kullanmanıza katkı sağlıyor.

Kozmetik & Kişisel Bakım

Farmasi, kişisel bakım ürünleri ile birlikte vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş makyaj malzemeleri tasarlıyor. Rujlar, fondöten çeşitleri, allık ve pudralar gibi daha birçok ürün, Farmasi kozmetik ürün koleksiyonunda bulunuyor. Tek adımda birden fazla işlevi bir anda çözen BB krem çeşitleri, cildinizin renk dengesinin sağlanmasına ve nemlendirilmesine yardımcı oluyor. Güneşe karşı etkili UVA/UVB filtresi ile etkili bir koruma etkisi gösteriyor. Makyaj malzemelerini yanınızda kolayca taşımanıza yardım sağlayan geniş hacimli makyaj çantaları da Farmasi ürünleri arasında bulunuyor. Fondöten ve allık fırçaları, süngerler, makyaj kalemlerini kolayca açmanız için tasarlanmış işlevsel kalemtıraş çeşitleri de Farmasi ürünleri arasında yer alıyor.

Günlük kullanım için ihtiyacınız olan sıvı el sabunlar, ferah ve hoş kokularıyla maksimum seviyede hijyen sağlıyor. Farmasi, kadınların cilt bakım ihtiyaçlarına karşılık veren ürünlerin yanı sıra erkekler için de tıraş sonrası bakım ürünleri ve nemlendiriciler tasarlıyor. Yatıştırıcı tıraş sonrası jeli, sürtünmenin etkisi ile oluşan tahriş etkisini ve yanmayı ortadan kaldırarak ferahlık hissi yaratıyor. Farmasi’nin ürettiği diğer ürün grupları arasında, saç boyaları, deodorant ve anti-persperant gibi ter ve koku önleyiciler de bulunuyor. Erkek ve kadınlar için farklı koku notalarından ilham alan Edp ve Edt çeşitleri, günün her saatinde kullanabilmeniz için tasarlanıyor.

Farmasi, kişisel bakım ürünleri ile birlikte ev ve oto temizliği için de farklı özellikler taşıyan ürünler tasarlıyor. Ev temizliği için çok amaçlı temizlik mendilleri, ahşap parke ve laminat temizleyiciler, çok amaçlı konsantre temizleyiciler gibi birçok ürün çeşidi, Farmasi’nin ürünleri arasında yer alıyor. Temizlik süngerleri, renkli ve beyaz çamaşırları bir arada yıkamanıza olanak sağlayan renk ayrıştırıcı mendiller, kireç ve yağ sökücüler de Farmasi’nin ürün gamında geniş yer tutuyor.